Personel Devam Kontrol Sistemleri ve Yazılımları

Access Kontrol Yazılımı : Bu program ile sisteme tanıtılmış kişilerin kendilerine tanımlanmış kapı veya geçiş noktalarından belirlenen saatlerde geçişleri kontrol altına alınabilir. İstenilmesi halinde bu geçişler turnike ve kapı kilidi konularak zorunlu hale getirilebilir.

Öğrenci Takip Yazılımı : Bu program, öğrencilerin giriş çıkışlarını kontrol altına alabilmek için tasarlanmıştır. Öğrencilerin ilgili terminallerden giriş ve çıkışlarda kendilerine tanımlanmış kartlarla(Mifare, Promixmity, HID, vb.) veya parmak izleriyle geciş yapmaları yeterlidir. Bu geçişler turnike konularak zorunlu hale getirilebilir.

Personel Takip Yazılımı : Personellerin giriş ve çıkışlarını takip ederek puantaj yapmak için hazırlanmıştır. Program ile terminallerden geçiş bilgileri raporlar halinde alınabilmektedir. Bu raporlar istenilen tarih ve saatlerde önceden belirlenen kişilere mail gönderebilmektedir. Program ile ayrıca, piyasadaki dışarıdan veri alan muhasebe programlarına net maaş bilgileri gönderebilmektedir.

Yemekhane Takip Yazılım : Yemekhane girişlerini kontrol altına alarak kişilere günlük yemek hakkı tanımlayabilmektedir. Sistem, kişilerin gün içerisinde kaç kez yemek yediğini kayıt altına alabilmektedir. Ayrıca sistemin online bir şekilde çalışarak, kişilerin belirlenen saatlerde, belirlenen haklar kadar yemek yiyebilmesi sağlanabilir.

Ziyaretçi Takip Yazılımı : İşletmeyi ziyaret eden kişilerin görüntüleri, ziyaret süreleri, ziyaret edilen departmanlar ve ziyaret sıklığı gibi bilgileri düzenli olarak kaydederek bu verileri ilgili kişilere e-posta yoluyla periyodik olarak gönderebilmektedir.

Personel devam kontrol sistemleri güvenlik önlemleri ve personellerin devamlılığın süreğenlik kazandırılması için yararlanılan sistemlerdir. İş yerlerinde güvenilirlik ve kimin ne zaman işe geldiğinin takibi açısından yararlanılan bu sistemler oldukça faydalı sistem özellikleri olarak birçok iş yerinin adeta kurtarıcısı görevindedir. Personel devam kontrol sistemleri kullanımı gerçekleştirecek olan iş yerleri personel devam kontrol sistem yazılımı, kart okutma terminali, yüz okuma terminali ve eyescreen (iris) okuma sistem özelliğinden faydalanma tercihinde bulunmaktadırlar. Bu yazılım ve sistemler işyerine yerleştirildiği zaman iş yerinini güvenilirliği de bir nebze artmaktadır. Girişte kendini tanıtmadan geçecek kimse olmayacağı için iş yeri kendini zarara uğratacak bir surum oluşumu ile karşılaşmayacaktır. Siz de iş yeriniz için personel devam kontrol sistemleri yazılımlarından faydalanmak ister misiniz?